• Przedsiębiorczość społeczna

  Przedsiębiorczość społeczną tworzą przedsiębiorstwa społeczne – organizacje i instytucje, w których wspólnie wypracowany zysk przekazywany jest na wspólne cele pracowników. Przedsiębiorstwa mogą przyjąć rozmaite formy – organizacji pozarządowej, spółdzielni socjalnej, zakładu aktywizacji zawodowej lub spółki z o.o. non-profit.

  Przedsiębiorczość społeczna - dlaczego warto
 • Czym jest Centrum KLUCZ?

  Wyobraź sobie lecące po niebie ptaki. Obrały jeden kierunek i mają wspólny cel. Osiągają go dzięki temu, że każdy z nich wie, jaką rolę odgrywa. Gdyby leciały oddzielnie – nie przetrwałyby drogi. W kluczu mogą na sobie polegać, stanowią dla siebie ochronę i wsparcie. Widok ptaków lecących w kluczu zainspirował nas do nadania takiej właśnie nazwy przedsięwzięciu, które mamy przyjemność Wam przedstawić.

  Czym jest KLUCZ?
 • Co mamy dla Ciebie?

  Marzysz o czymś, ale nie wiesz jak przekuć to w konkretny cel? Masz cel, ale coś Cię zatrzymuje? Zastanawiasz się, co wpisać w CV, żeby mieć większe szanse przy szukaniu pracy? A może myślisz o rozwinięciu potencjału swojej organizacji? Pragniesz profesjonalnie kierować ludźmi oraz poprawić relacje między współpracownikami? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania!

  Co mamy dla Ciebie?