Dla kogo?

Dla wszystkich. Naprawdę. Wystarczy, że chcesz zmieniać rzeczywistość wokół siebie – zorganizować lokalną imprezę, zagospodarować wolny skwer, czy w dowolny inny sposób skrzyknąć ludzi do wspólnego działania.

Z tego powodu naszą ofertę kierujemy zarówno do instytucji państwowych, mediów, aktywistów, jak i prywatnych przedsiębiorców, Kół Gospodyń Wiejskich, organizacji pozarządowych, grup parafialnych, Ochotniczych Straży Pożarnych, etc. – dla nas istotna jest chęć wspólnego działania, nie forma prawna.

O co chodzi?

Partnerstwa i inicjatywy lokalne to działania podejmowane wspólnie przez osoby, organizacje i instytucje na rzecz społeczności, w której funkcjonują. To sprawdzony sposób na rozwiązywanie problemów i skuteczne działanie, gdyż łączy doświadczenie, wiedzę i potencjał wszystkich zaangażowanych stron.

Współpraca może mieć charakter długofalowy lub jednorazowy, sformalizowany lub nieformalny, ale zawsze opiera się na ZAUFANIU i PARTNERSTWIE wszystkich uczestników.

Przykład

W pewnym małym mieście w województwie łódzkim ksiądz zaprosił teatr z Krakowa na gościnny występ dla wszystkich mieszkańców. Ochotnicza Straż Pożarna zaaranżowała scenę w remizie, próby przed występem odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury, wójt zorganizował dla przybyłych i aktorów poczęstunek po przedstawieniu, właściciel karczmy za darmo udostępnił lokal i wyposażenie, gospodynie upiekły ciasta, a po wszystkim aktorzy z reżyserem nocowali na plebani. To przykład wielostronnej i – jak się okazało – bardzo udanej współpracy pomiędzy ludźmi „z różnych bajek”, którzy zdecydowali się działać razem dla dobra całej społeczności.

Co oferuje KLUCZ?

Zastanawiacie się jak zbudować naprawdę skuteczne partnerstwo? Brakuje Wam pomysłów na działania lokalne? Szukacie kogoś, kto pomoże Wam przebrnąć przez pierwszy etap budowania współpracy? Właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy nasze wsparcie. Chętnie zaprezentujemy Wam przykłady partnerstw, które zakończyły się sukcesem i wyjaśnimy dlaczego im się udało. Zainspirujemy Was do wspólnego działania. Wesprzemy przy poszukiwaniu partnerów. Naszym atutem jest elastyczność – nasi konsultanci nie siedzą za biurkiem w godzinach od – do. Sprawdź nas – zdecyduj się na kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *