Bezpłatny warsztat: Nowe wzory ofert, sprawozdań i umów dotyczących realizacji zadań publicznych

  • Centrum KLUCZ

Od 1 marca 2019 r. obowiązują nowe wzory ofert, sprawozdań i umów do otwartych konkursów ofert, które kładą większy nacisk na rozliczanie projektu w oparciu o osiągnięte rezultaty. Zapraszamy na bezpłatny warsztat „Nowe wzory ofert, sprawozdań i umów dotyczących realizacji zadań publicznych”, który odbędzie się 14 maja 2019 r. w Tomaszowie Mazowieckim.

Kiedy: 14 maja 2019 r. (wtorek), godz. 13:00 – 17:00

Gdzie: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Maz., ul. św. Antoniego 41, sala konferencyjna nr 129 (I piętro).

Kto może wziąć udział:

przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, spółek non profit) zarejestrowanych na terenie powiatu tomaszowskiego.

W warsztacie mogą wziąć udział członkowie zarządów, pracownicy, współpracownicy i wolontariusze organizacji.

Warsztat poprowadzi

Marta Stępniak Marta Stępniak – Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Łódzkim, studiów podyplomowych z rachunkowości, certyfikowana księgowa (certyfikat Ministerstwa Finansów). Od 2006 zawodowo związana z trzecim sektorem, w którym zdobyła doświadczenie w zarządzaniu PES, a także w finansach i księgowości. Skutecznie zrealizowała kilkadziesiąt projektów współfinansowanych z różnych źródeł. Ponadto zainicjowała program bezpiecznego poruszania się na rowerze przez dzieci i młodzież, który wszedł do harmonogramu cyklicznych wydarzeń miejskich. W INSPRO od 2019, zaangażowana w działania Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ.

Jak się zgłosić?

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z Martą Stępniak:  marta.stepniak@inspro.org.pl, tel. 519 300 647 | 42 630 17 49.

W tytule e-maila prosimy wpisać warsztat „Nowe wzory ofert, sprawozdań i umów”, a w treści: nazwę reprezentowanej organizacji,  nr KRS oraz imię i nazwisko osoby, która będzie brała udział w warsztacie. Prosimy również podać informację czy organizacja prowadzi działalność odpłatną pożytku publicznego lub/i działalność gospodarczą.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 9 maja 2019 r. do godz. 12.00.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega prawo do zaproszenia 1 osoby z organizacji.