Bezpłatny warsztat – Zwiększ efektywność swojej pracy dzięki programowi Excel

  • szkolenie

Program Excel to powszechnie wykorzystywane i bardzo pomocne narzędzie pracy. Zapraszamy na warsztat, podczas którego poznasz podstawowe funkcje programu i oszczędzisz czas swojej pracy.

Kiedy: 15 listopada 2017 r. (środa), godz. 14:00 – 17:00

Gdzie: Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO), ul. Pomorska 40, Łódź (parter, lewa oficyna)


Kto może wziąć udział:

  • przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, spółek non profit) zarejestrowanych na terenie subregionu I województwa łódzkiego (powiaty łódzki-wschodni, pabianicki, łaski, zduńskowolski, tomaszowski, opoczyński, rawski) lub osoby zainteresowane założeniem podmiotu ekonomii społecznej, mieszkające na terenie subregionu I województwa łódzkiego,
  • przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej  (fundacji i stowarzyszeń prowadzących działalność gospodarczą i/lub aktywną działalność odpłatną pożytku publicznego, spółdzielni socjalnych i spółek non profit) zarejestrowanych na terenie Łodzi.

W warsztacie mogą wziąć udział członkowie zarządów, pracownicy, współpracownicy i wolontariusze organizacji.

Warsztat kierowany jest do osób posługujących się arkuszami kalkulacyjnymi Excel na poziomie podstawowym i chcących poszerzyć swoją wiedzę.


Podczas warsztat w praktyczny sposób przedstawione zostaną następujące zagadnienia:

  • Podstawowe operacje na komórkach i formatowanie.
  • Formuły i funkcje.
  • Analiza danych.
  • Drukowanie i jego opcje.

 


Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z Aleksandrą Podkońską:  aleksandra.podkonska@inspro.org.pl, tel. 519 300 647 lub 42 630 17 49.

Na zgłoszenia czekamy do piątku 10 listopada.

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Preferowane jest przyniesienie swojego komputera wyposażonego w program Excel – przy zgłaszaniu się na warsztat prosimy o podanie informacji, czy mają Państwo taką możliwość.