Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” – zgłoś swoją organizację!

  • Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Biznes na PLUS"

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Do udziału w konkursie uprawnieni są również przedsiębiorcy społeczni. 

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego to wyróżnienie i  podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty, cieszą się uznaniem w województwie łódzkim, w kraju i za granicą oraz przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.

Kandydatury można zgłaszać w ramach 5 kategorii:

  1. Świadomi w biznesie- Nagroda Publiczności
  2. Debiut Roku
  3. Lider Innowacji
  4. Edukacja dla Biznesu
  5. Projekt przyszłości

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Konkursu „Biznes na PLUS”.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 września 2020  roku.

Masz pytania? Skontaktuj się z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego:

Magdalena Dmochowska, email: magdalena.dmochowska@lodzkie.pl, tel.: 42 291 97 57

Agnieszka Pawlikiewicz-Kliszewska, email: agnieszka.kliszewska@lodzkie.pl, tel.: 42 663 37 97


Potrzebujesz wsparcia w związku z przygotowaniem swojej kandydatury w Konkursie „Biznes na PLUS”? Skontaktuj się z nami, nasi doradcy z chęcią Ci pomogą: 

Karolina FijołekPodmioty ekonomii społecznej zarejestrowane w Łodzi, prowadzące działalność ekonomiczną (tj. aktywną działalność odpłatną lub posiadające wpis do Rejestru Przedsiębiorców)Karolina Fijołek, e-mail: karolina.fijolek@instytut.lodz.pl, tel.  512 034 281.

 

 

Justyna MatusiakPodmioty ekonomii społecznej z powiatów: łaskiego, łódzkiego-wschodniego, opoczyńskiego, pabianickiego, tomaszowskiego, rawskiego, zduńskowolskiego: Justyna Matusiak, e-mail: justyna.matusiak@instytut.lodz.pl; tel. 512 034 254.