Nie nerwowo: o sposobach radzenia sobie z kosztami w kryzysie. Zapraszamy na śniadanie biznesowe

  • przygotowanie do szkolenia

Zapraszamy na drugie śniadanie, tym razem czwartkowe – 29.10.2020 (czwartek, w godz.9.00 – 11.00) w Łodzi, w Stowarzyszeniu Kamienica 56.  

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zaplanowaliśmy kolejne śniadanie biznesowe w zmienionej formule. Postawiliśmy tym razem na krótki i praktyczny temat przewodni i daliśmy dużo więcej czasu na wymianę doświadczeń.

Temat: Nie nerwowo – o sposobach radzenia sobie z kosztami w kryzysie

Program

  1. 60s na dzień dobry – sesja zapoznawcza / 15min.
  2. Filozofia kosztów w kryzysie – co i jak ciąć, żeby sobie nie podciąć gardła? – sesja tematyczna, Piotr J. Wypych/ 15min.
  3. Z doświadczenia wiem, że… – dyskusja uczestników na temat kosztów / 20min.
  4. Jestem tu i potrzebuję załatwić (kogo? 🙂 co?) – sesja potrzeb uczestników / 20min. – to jest przestrzeń, żebyście załatwiali swoje sprawy – potrzebujecie pracownika? lokalu? księgowej? dobrego grafika? To jest miejsce, żeby o tym powiedzieć, może ktoś kogoś zna 🙂 i pomoże.
  5. Przestrzeń dla mojego biznesu – swobodne rozmowy przy ciastku i kawie/ 40 min
  6. Śniadanie z perspektywy uczestników – sesja informacji zwrotnej/10min.

Dodatkowo

A – akcja „Twoja wizytówka jest dla mnie ważna” – czyli wymiana kontaktów
S – spotkanie w specjalną rocznicę
P – poznamy kolejnego przedsiębiorcę społecznego – bo spotykamy się u Iwony Pietrzak ze Stowarzyszenia Kamienica 56. Iwona obiecała, że przygotują nam nie tylko pyszne śniadanie, ale i oprowadzą po swoim królestwie sztuki!

Jak się zgłosić?

Wysyłając wiadomość do Justyny Matusiak: justyna.matusiak@instytut.lodz.pl lub dzwoniąc 504 388 885.

To kto chętny?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców społecznych oraz przedstawicieli fundacji/stowarzyszeń, które prowadzą działalność ekonomiczną i mają siedzibę na terenie jednego z powiatów woj. łódzkiego: łódzkiego-wschodniego, pabianickiego, łaskiego, tomaszowskiego, rawskiego, opoczyńskiego, zduńskowolskiego.

To jeszcze raz

Co? – śniadanie biznesowe nr 2
Kiedy? – 29.10.2020 w godz. 9.00 – 11.00
Gdzie? – Łódź, Stowarzyszenie Kamienica 56, ul. Henryka Sienkiewicza 61A (Kamienica znajduje się w podwórku, obok Galerii Odlot, wejście od Placu Schillera)

Rezerwujcie termin w kalendarzu. Jeśli macie jakieś uwagi i propozycje, to koniecznie dajcie znać. Chcemy, żeby było jak najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb, a nie naszych wizji tego, co być powinno 🙂