Poszukiwany: specjalista ds. współpracy z darczyńcami [OFERTA PRACY]

Instytut Spraw Obywatelskich w związku z prowadzonymi działaniami poszukuje osoby do pracy na stanowisku: specjalista ds. współpracy z darczyńcami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Tworzenie regularnej komunikacji z sympatykami organizacji.
  2. Przygotowywanie wraz z zespołem Instytutu planów kampanii.
  3. Poszukiwanie potencjalnych darczyńców indywidualnych i biznesowych.
  4. Budowanie relacji z darczyńcami.
  5. Zarządzanie współpracą z darczyńcami, m.in. przygotowanie raportów, newsletterów, redagowanie materiałów, listów fundraisingowych, itp.
  6. Działania prowadzące do zwiększenia efektywności fundraisingu (włączając prowadzenie baz danych).
  7. Współdziałanie z zespołem Instytutu.

WYMAGANIA:

  1. Doświadczenie w marketingu, fundraisingu i/lub sprzedaży bezpośredniej.
  2. Otwartość na kontakty i budowanie relacji.
  3. Umiejętność prezentacji.
  4. Umiejętność budowania komunikacji z sympatykami organizacji.
  5. Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.