Społeczniku, dołącz do Kuźni Kampanierów!

  • Kuźnia Kampanierów

Jesteś osobą kreatywną, a sprawy społeczne i lokalne są dla Ciebie ważne? Chesz uczyć się nowych rzeczy, zwiększać swoje umiejętności oraz poszerzać sieć znajomych i współpracowników? Jeśli tak, to Kuźnia Kampanierów jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do Kuźni Kampanierów!

Kuźnia Kampanierów to cykl trzech szkoleń weekendowych składających się z kilkudziesięciu godzin zajęć z zakresu strategii działania, marketingu, kreowania wizerunku i finansowania działań społecznych. Wszystkie zajęcia przygotują Cię do poprowadzenia dobrej i skutecznej kampanii obywatelskiej. Kuźnia Kampanierów to świetne miejsce dla lokalnych działaczy, członków grup nieformalnych oraz osób zaangażowanych w działania organizacji pozarządowych.

Dodatkowo, w ramach Kuźni uzyskasz pełne wsparcie mentoringowo-coachingowe, które będzie nieocenioną pomocą podczas prowadzenia Twojej kampanii.

A wszystko to oferujemy całkowicie za darmo!

Jesteś zainteresowany/-a? Odwiedź koniecznie stronę Kuźni Kampanierów i wypełnij formularz aplikacyjny. Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia 2018 roku.

Jesteś ciekawy/-a jak wyglądały poprzednie Kuźnie Kampanierów? Koniecznie zobacz nasze materiały podsumowujące wcześniejsze edycje:

Kuźnia Kampanierów 2015

Kuźnia Kampanierów 2017