Tarcza Antykryzysowa – trwa nabór wniosków przedsiębiorców w Powiatowych Urzędach Pracy

  • tablica pinezki

W Powiatowych Urzędach Pracy trwa nabór wniosków na różne formy wsparcia przewidziane dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w ramach Tarczy Antykryzysowej. Wnioski można składać o wsparcie mikropożyczką do 5.000 zł oraz o dofinansowanie do wynagrodzeń. 

Stan informacji na 28.04, tabela będzie na bieżąco aktualizowana

>>Zestawienie Powiatowych Urzędów Pracy (Łódź, Łódź Wschód, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Pabianice, Zduńska Wola, Łask) z informacjami o terminach naborów odraz odnośnikami do dokumentów do pobrania<<

 

Zapoznaj się z założeniami Tarczy Antykryzysowej w zakresie wsparcia dla podmiotów ekonomii społecznej

Wnioski na każdy rodzaj wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych można składać poprzez portal praca.gov.pl


Chcesz skorzystać z którejś z form wsparcia i potrzebujesz pomocy w przygotowaniu dokumentów? Skontaktuj się z nami, nasi doradcy z chęcią Ci doradzą: 

Karolina FijołekPodmioty ekonomii społecznej zarejestrowane w Łodzi, prowadzące działalność ekonomiczną (tj. aktywną działalność odpłatną lub posiadające wpis do Rejestru Przedsiębiorców)Karolina Fijołek, e-mail: karolina.fijolek@instytut.lodz.pl, tel.  512 034 281.

 

 

 

Justyna MatusiakPodmioty ekonomii społecznej i jednostki samorządu terytorialnego z powiatów: łaskiego, łódzkiego-wschodniego, opoczyńskiego, pabianickiego, tomaszowskiego, rawskiego, zduńskowolskiego: Justyna Matusiak, e-mail: justyna.matusiak@instytut.lodz.pl; tel. 512 034 254.