Warsztat „Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku”

  • Warsztat Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku

Zapraszamy organizacje pożytku publicznego (OPP) do udziału w bezpłatnym warsztacie: „Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku”. Warsztat odbędzie się 28 stycznia 2020 r. w Łodzi.

W czasie warsztatu dowiesz się:

  • dowiesz się jak wyglądało przekazywanie 1% podatku na przestrzeni ostatnich 10 lat;
  • poznasz najważniejsze zmiany w mechanizmie pozyskiwania 1% podatku na przestrzeni ostatnich lat;
  • dowiesz się z jakich metod pozyskiwania 1% najczęściej korzystają organizacje;
  • poznasz skuteczne metody pozyskiwania 1% podatku dla Twojej organizacji.
  • stworzysz przykładowe materiały do kampanii 1%.

Termin: 28 stycznia 2020  r., godz. 16.00-19.00

Miejsce: biuro Instytutu Spraw Obywatelskich, ul. Pomorska 40, Łódź

Warsztat poprowadzi:

Patrycja Kołomańska-DenysPatrycja Kołomańska-Denys

Od 2012 r. związana z Instytutem Spraw Obywatelskich gdzie odpowiada za działania promocyjne, w tym komunikację w mediach społecznościowych i kampanię 1% podatku. W ramach prowadzonego doradztwa z marketingu i promocji z jej wsparcia skorzystało ponad 200 organizacji pozarządowych z całej Polski. Prezes zarządu w Grupie INSPRO sp. z.o.o. gdzie zajmuje się sprzedażą. Od 2016 r. członkini zespołu ds. kampanii społecznych przy Polskim Radiu.

 

Jak się zgłosić:

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa reprezentowanego podmiotu/ firmy/ organizacji pozarządowej wraz z numerem KRS) na adres kontakt@inspro.org.pl z tytułem warsztatu.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztat.

PROO

Projekt „Instytut Spraw Obywatelskich – łapiemy wiatr w żagle” sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.