Zarządzanie finansami – skorzystaj z bezpłatnego doradztwa

  • finanse księgowość

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie zarządzania finansami organizacji. Sprawdź, dlaczego warto!

Finanse są jedną z tych dziedzin, która zmienia się najbardziej dynamicznie i od której zależy być albo nie być Twojej organizacji. Dodatkowo, jeśli jesteś w zarządzie organizacji – odpowiadasz za wszystko – również za zarządzanie finansami. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa, które pomoże Ci zrozumieć i poukładać świat finansów Twojej organizacji.

Tematy doradztwa:

  • sprawozdanie finansowe za 2019 rok,
  • audyt finansowy organizacji,
  • uruchomienie działalności odpłatnej lub gospodarczej w organizacji,
  • płynność finansowa organizacji – pożyczki preferencyjne,
  • sporządzanie kosztorysów zleceń i budżetów PES.

Korzyści dla Ciebie:

  • poznasz podstawowe zasady zarządzania finansami w organizacji,
  • dowiesz się, jak zadbać o jej płynność finansową,
  • spotkasz się z doświadczonym analitykiem finansowym, który pomoże ci zwiększyć zyski wypracowywane przez twoją organizację.

Doradztwo poprowadzi:

Kinga ChrzanowskaKinga Chrzanowska – ekspertka ds. organizacji pozarządowych, trenerka i doradczyni biznesowa i finansowa w Ośrodkach Wsparcia Ekonomii Społecznej. Związana zawodowo z sektorem pozarządowym od 2000 r. Analityk kondycji PES w Funduszu pożyczkowym PAFPIO od 2010 r. Doświadczona koordynatorka projektów, trenerka i doradczyni w zakresie zarządzania finansami i rozliczania projektów, a także ryzyka biznesowego. Ekspertka oceniająca wnioski o dotacje w ramach programów FIO,  ASOS, OWES.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe z doradztwa zawodowego we Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada m.in. licencje menedżera projektu Prince 2, trenera „Spadochron” i „Wirtualna Firma”, „Metodologia i techniki tworzenia indywidualnego planu działania (IPD)”.

Pełna energii oraz zapału do działania. Interesuje się życiem na pograniczu kultur, lubi rozmawiać, poznawać nowych ludzi, podróżować.


Jak się zgłosić?

kontaktZgłoś się na bezpłatne doradztwa dla organizacji zarejestrowanych w powiatach: łaskim, łódzkim-wschodnim, opoczyńskim, pabianickim, tomaszowskim, rawskim, zduńskowolskim:

Justyna Matusiak, e-mail: justyna.matusiak@instytut.lodz.pl, tel. 512 034 254 | 42 630 17 49