fbpx
  • Kuźnia kampanierów

Kuźnia Kampanierów


Prowadzenie skutecznych kampanii społecznych wymaga wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Jednak przede wszystkim potrzebne jest zaangażowanie i chęć pracy dla dobra wspólnego. Do takich właśnie osób, które gotowe są działać i wprowadzać realne zmiany, skierowana jest oferta Fundacji Kuźnia Kampanierów, która została powołana z inicjatywy INSPRO 16 października 2014 r.

Kuźnia Kampanierów

Najważniejszym punktem Kuźni jest bezpłatny, intensywny kurs. Wykracza on poza teorię i wykłady. Wraz ze społecznikami z innych organizacji i inicjatyw uczestnicy szkolenia wzbogacają swoje umiejętności dzięki warsztatom, studiom przypadków, interaktywnym ćwiczeniom, symulacjom, projekcjom filmowym, a przede wszystkim dyskusjom uczestników i prowadzących.

https://inspro.org.pl/wp-content/uploads/2015/05/Kuznia_kampanierow_1_edycja-278x175.jpg

Przeprowadziliśmy już dwie edycje kursu. Trzynastka adeptów korzysta również ze wsparcia profesjonalnego coacha, dzięki czemu prowadzą swoje indywidualne działania jak zawodowcy.

Zasięg naszego oddziaływania poszerzamy o kolejnych uczestników, dzięki odbywającemu się w Warszawie kongresowi, który podobnie jak kurs służyć ma wymianie narzędzi i doświadczeń między osobami zaangażowanymi w działania kampanierskie. Do tej pory odbyły się dwa kongresy, w których udział wzięło łącznie prawie 200 osób.

Kuźnia Kampanierów 2

 

Wreszcie, aby jeszcze bardziej powiększyć krąg odbiorców naszych działań, zdecydowaliśmy się na wydanie dwóch podręczników „Kuźnia Kampanierów”. Pierwszy w systematyczny sposób przeprowadza czytelnika przez różne etapy i ścieżki prowadzenia własnej kampanii, drugi zawiera wywiady z aktywistami z Polski i świata, które są źródłem wiedzy, doświadczeń i wspaniałą inspiracja dla wszystkich, którzy chcą zmieniać świat.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.kampanierzy.pl

Polecamy Do czytania i oglądania :)

Ekspertyza „Megaustawa 5G – Czy ta Księga rzeczywiście jest Biała?”

Ekspertyza Instytutu Spraw Obywatelskich

Oglądaj więcej
Poradnik Kuźnia Kampanierów 3

Poradnik „Kuźnia Kampanierów 3”

Poradnik walczących społeczników

Oglądaj więcej
Okładka Aktywności Obywatelskiej 2/2018

Aktywność Obywatelska – 2(19)/2018

Bezpłatna gazeta społeczna

Oglądaj więcej
Okładka Aktywności Obywatelskiej 1/2018

Aktywność Obywatelska – 1(18)/2018

Bezpłatna gazeta społeczna

Oglądaj więcej
Raport „Obywatele decydują” wydanie drugie

Raport „Obywatele decydują” wydanie drugie

Raport inicjatywy „Obywatele decydują”

Oglądaj więcej
Poradnik Centrum KLUCZ - MOCni wolontariatem

Poradnik „Centrum KLUCZ – MOCni wolontariatem”

Poradnik dla aktywnej młodzieży

Oglądaj więcej

Wspieraj nasDziałamy dzięki Tobie

Pomagaj stale

Dołącz do Społeczności Aktywnych Obywateli

Włącz się

Wpłać

Pomóż nam wygrywać w sprawach ważnych dla nas wszystkich

Zostań Darczyńcą

Dołącz do nas

Czekamy na tych, którzy chcąc zmieniać Polskę, zaczynają od siebie

Czekamy na Ciebie

Kupujesz? Pomagasz!

Wspieraj nas robiąc zakupy w Internecie

Wspieraj przez FaniMani

Newsletter

Szukamy i inspirujemy was - młodych i starszych, dostrzegających wyzwania obywatelskie do wspólnego działania. Zapisz się na newsletter! W INSPRO tak dużo się dzieje, nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40, dla celów związanych z działaniami fundacji. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności.