Oferta pracy: poszukujemy fundraisera

Poszukujemy fundraisera

Instytut Spraw Obywatelskich w związku z prowadzonymi działaniami poszukuje osoby do pracy na stanowisku: FUNDRAISER.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Tworzenie, rozwój oraz wprowadzanie w życie strategii dotyczącej fundraisingu w Instytucie.
  2. Poszukiwanie potencjalnych darczyńców indywidualnych i biznesowych.
  3. Budowanie relacji z darczyńcami.
  4. Przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców.
  5. Współdziałanie z zespołem Instytutu.
  6. Zarządzanie współpracą z darczyńcami, m.in. przygotowanie raportów, newsletterów, redagowanie materiałów, listów fundraisingowych, itp.
  7. Działania prowadzące do zwiększenia efektywności fundraisingu (włączając prowadzenie baz danych).

WYMAGANIA:

  1. Doświadczenie w dziedzinie fundraisingu, sprzedaży bezpośredniej lub marketingu.
  2. Otwartość na kontakty i budowanie relacji.
  3. Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz argumentacji.
  4. Umiejętność prezentacji.
  5. Doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu strategii, planów oraz raportów.
  6. Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.