Zespół pozyskiwania funduszy


Zespół Pozyskiwania Funduszy (PF) ma za zadanie zapewnienie środków na działania prowadzone przez INSPRO. W ramach PF pozyskujemy fundusze od darczyńców instytucjonalnych, darczyńców indywidualnych oraz darczyńców biznesowych.
Współpracujemy ze specjalistami od fundraisingu w Polsce a także w Europie, uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach specjalistycznych. Pomagamy także młodym organizacjom w zdobywaniu funduszy na ich działania.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie pozyskiwać fundusze w organizacji pozarządowej, jakie są źródła finansowania trzeciego sektora, jak dobrze napisać wniosek o dofinansowanie, jak pozyskiwać partnerów do współpracy i jak tę współpracę zorganizować – zespół pozyskiwania funduszy jest miejscem dla Ciebie.

Możesz nam pomóc m.in. w:

  • przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie,
  • pozyskiwaniu „ambasadorów” marki INSPRO i jej inicjatyw, celem wzmocnienia wiarygodności i łatwiejszego dostępu do potencjalnych sympatyków i odbiorców,
  • wsparciu przy pozyskiwaniu darczyńców indywidualnych, biznesowych, instytucjonalnych, uczestnicząc w konkretnych kampaniach fundraisingowych,
  • wsparciu przy opracowywaniu materiałów fundraisingowych, np. podziękowań dla darczyńców, raportów z działalności, newsletterów, komunikatów fundraisingowych, itp.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Miejscowość (wymagane)

Czym się zajmujesz i dlaczego chcesz do nas dołączyć? (wymagane)