Pomagaj stale

Drogi Przyjacielu INSPRO, pracujemy nad programem Społeczności Aktywnych Obywateli.

Tworzymy go, ponieważ Polsce potrzebni są aktywni obywatele. Mobilizujemy tych, którzy chcą się włączyć w życie publiczne. Wkrótce dostaniesz od nas oficjalne zaproszenie do tego grona.

Zapraszamy Cię do budowania Polski świadomych i aktywnych obywateli. Polski, w której władza słucha ludzi, a obywatele troszczą się o swoją rodzinę, dom, ulicę, miasto, kraj.

Jeśli bliskie są Ci wartości, którymi się kierujemy zapraszamy Cię do regularnego wspierania działań INSPRO. Już teraz możesz dołączyć do Społeczności Aktywnych Obywateli poprzez stałe zlecenie wybranej przez Ciebie kwoty, które ustanowisz na konto 11 8784 0003 0005 0010 0013 0001.

Bardzo dziękujemy za Twoją pomoc!

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Iloną Pietrzak pod nr tel.: 519 300 631; 42 630 17 49 lub napisz na aktywny_obywatel@inspro.org.pl. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Wspieraj nasDziałamy dzięki Tobie

Pomagaj stale

Dołącz do Społeczności Aktywnych Obywateli

Włącz się

Wpłać

Pomóż nam wygrywać w sprawach ważnych dla nas wszystkich

Zostań Darczyńcą

Dołącz do nas

Czekamy na tych, którzy chcąc zmieniać Polskę, zaczynają od siebie

Czekamy na Ciebie

Przekaż 1% podatku

Pomóż oznakować żywność wolną od GMO!

Podaruj 1%

Newsletter

Szukamy i inspirujemy was - młodych i starszych, dostrzegających wyzwania obywatelskie do wspólnego działania. Zapisz się na newsletter! W INSPRO tak dużo się dzieje, nie przegap tego, co może Cię zainteresować.