fbpx

Pomagaj stale

Drogi Przyjacielu INSPRO,

rozpoczęliśmy nowy etap finansowania działań INSPRO. Uruchomiliśmy Społeczność Aktywnych Obywateli – program regularnych Darczyńców. Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do przyłączenia się do niego.

Od ponad 15 lat działamy po stronie Obywateli niezależnie od tego, kto rządzi. Wkurza nas, kiedy rząd lub wielki biznes idzie po trupach do celu. Podejmujemy się tematów niewygodnych dla władzy, a ważnych dla Obywatela. Nie chcemy dłużej działać akcyjnie, a coraz trudniej jest nam pozyskiwać środki publiczne na działania po stronie Obywateli.

Kolejne, niebezpieczne decyzje pojawiają się często niespodziewanie, np. powrót ACTA2, umowy TTIP/CETA. A to oznacza, że wielu koniecznych i pilnych działań nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Aby sprawnie reagować w takich sytuacjach, potrzebujemy wsparcia aktywnych Obywateli.

Każda przekazana złotówka wzmacnia nasze działania. Pokazuje, że to co robimy jest ważne i potrzebne. Dla nas to ogromny zastrzyk energii i źródło motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla innych – sygnał, że za INSPRO stoją ludzie, dla których Polska jest ważna.

Bardzo prosimy o Twoje wsparcie. Bez niego nie damy rady działać na poziomie, który założyliśmy.

Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę wsparcia:

Dołączam do Społeczności Aktywnych Obywateli ustanawiając polecenie zapłaty

Polecenie zapłaty to bezpieczne i nowoczesne narzędzie bankowe, które pozwoli Ci regularnie i bez żadnych dodatkowych formalności przekazywać INSPRO wsparcie finansowe. Stała i regularna pomoc jest dla nas szczególnie cenna. Dzięki niej możemy planować wydatki z wyprzedzeniem, co dotychczas nie było możliwe. Polecenie zapłaty pozwala na automatyczne pobranie z rachunku Darczyńcy ustaloną przez niego kwotę, która przekazywana jest na konto INSPRO.

Dołączam do Społeczności Aktywnych Obywateli ustanawiając zlecenie stałe

Możesz też dokonać nam przelewu w tradycyjny sposób ustawiając stałe, comiesięcznie zlecenie darowizny na nasze konto. Regularne wsparcie jest dla nas szczególnie ważne. Instytut Spraw Obywatelskich | ul. Pomorska 40 | 91-408 Łódź nr konta: 26 2490 0005 0000 4530 3441 9579 (Alior Bank) w tytule: Społeczność Aktywnych Obywateli

Przekazuję jednorazową darowiznę

Przejdź na stronę szybkich i bezpiecznych płatności lub przekaż darowiznę na: Instytut Spraw Obywatelskich | ul. Pomorska 40 | 91-408 Łódź nr konta: 26 2490 0005 0000 4530 3441 9579 (Alior Bank) w tytule: darowizna na cele statutowe

Bardzo dziękujemy za Twoją pomoc!

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Iloną Pietrzak pod nr tel.: 519 300 631; lub napisz na aktywny_obywatel@inspro.org.pl. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Wspieraj nasDziałamy dzięki Tobie

Pomagaj stale

Dołącz do Społeczności Aktywnych Obywateli

Włącz się

Wpłać

Pomóż nam wygrywać w sprawach ważnych dla nas wszystkich

Zostań Darczyńcą

Dołącz do nas

Czekamy na tych, którzy chcąc zmieniać Polskę, zaczynają od siebie

Czekamy na Ciebie

Kupujesz? Pomagasz!

Wspieraj nas robiąc zakupy w Internecie

Wspieraj przez FaniMani

Newsletter

Szukamy i inspirujemy was - młodych i starszych, dostrzegających wyzwania obywatelskie do wspólnego działania. Zapisz się na newsletter! W INSPRO tak dużo się dzieje, nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40, dla celów związanych z działaniami fundacji. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności.