Pomagaj stale

Drogi Przyjacielu INSPRO, pracujemy nad programem Społeczności Aktywnych Obywateli.

Tworzymy go, ponieważ Polsce potrzebni są aktywni obywatele. Mobilizujemy tych, którzy chcą się włączyć w życie publiczne. Wkrótce dostaniesz od nas oficjalne zaproszenie do tego grona.

Zapraszamy Cię do budowania Polski świadomych i aktywnych obywateli. Polski, w której władza słucha ludzi, a obywatele troszczą się o swoją rodzinę, dom, ulicę, miasto, kraj.

Jeśli bliskie są Ci wartości, którymi się kierujemy zapraszamy Cię do regularnego wspierania działań INSPRO. Już teraz możesz dołączyć do Społeczności Aktywnych Obywateli poprzez stałe zlecenie wybranej przez Ciebie kwoty, które ustanowisz na konto 26 2490 0005 0000 4530 3441 9579.

Bardzo dziękujemy za Twoją pomoc!

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z Iloną Pietrzak pod nr tel.: 519 300 631; 42 630 17 49 lub napisz na aktywny_obywatel@inspro.org.pl. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Wspieraj nasDziałamy dzięki Tobie

Pomagaj stale

Dołącz do Społeczności Aktywnych Obywateli

Włącz się

Wpłać

Pomóż nam wygrywać w sprawach ważnych dla nas wszystkich

Zostań Darczyńcą

Dołącz do nas

Czekamy na tych, którzy chcąc zmieniać Polskę, zaczynają od siebie

Czekamy na Ciebie

Kupujesz? Pomagasz!

Wspieraj nas robiąc zakupy w Internecie

Wspieraj przez FaniMani

Newsletter

Szukamy i inspirujemy was - młodych i starszych, dostrzegających wyzwania obywatelskie do wspólnego działania. Zapisz się na newsletter! W INSPRO tak dużo się dzieje, nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Spraw Obywatelskich z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 40, dla celów związanych z działaniami fundacji. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności INSPRO.